از سفره قلمکار صادراتی برای پوشاندن سقف تالارها استفاده می کنند

سفره ها ممکن است در اندازه های بیضی، مربع، مستطیل و مستطیلی موجود باشند. به یاد داشته باشید که هنگام خرید سفره به اندازه آن توجه کنید. آنها به صورت گرد، مربع، مستطیل، بیضی و مستطیلی هستند. رومیزی های گرد معمولاً 60 اینچ یا 70 اینچ قطر دارند.

سفره قلمکار صادراتی روی میزهای گرد به خوبی کار می کنند، اما به درستی روی میز بیضی یا مربعی قرار نمی گیرند. به طور مشابه، اگر یک میز مربع یا مستطیل دارید، می‌خواهید اندازه مناسب آن را خریداری کنید.

رومیزی های مربعی معمولاً به گونه ای طراحی می شوند که میزهای مربعی شکلی که حداکثر چهار نفر را در خود جای می دهند. برای میزهایی که شش تا هشت نفر را در خود جای می دهند، بسته به شکل میز به بیضی یا مستطیلی نیاز دارید.

بسته بندی را برای اندازه گیری های خاص و اندازه های صندلی بررسی کنید.

اگر نگاه خاصی در ذهن دارید و نمی توانید سفره مناسب پیدا کنید، خودتان آن را بسازید. حتی با داشتن دانش اولیه خیاطی، می توانید پارچه را متناسب با لبه ها و لبه های لبه های آن برش دهید.

سفره

سفره های مربعی و مستطیلی ساده ترین میزها هستند و اغلب سخت ترین میزها برای جا دادن با رومیزی های خریداری شده در فروشگاه هستند. اگر تصمیم دارید خودتان بسازید، حتماً قبل از خرید، دستورالعمل های شستشوی پارچه، از جمله جمع شدگی را بررسی کنید.

با سرمایه اندکی می توانید برای همه مناسبت ها سفره بخرید یا بسازید و یک میز دعوت کننده و خوش لباس بسازید. ممکن است متوجه شوید که از این ظاهر بسیار لذت می برید، در تمام وعده های غذایی خود از سفره و تنظیمات مکان استفاده می کنید.

اگر یک سفره واقعاً زیبا دارید که می‌خواهید برای یک شام خانوادگی از آن استفاده کنید و می‌خواهید وقتی یکی از بچه‌ها آب میوه‌شان را می‌خورد یا عموی مورد علاقه‌تان تخمین می‌زند که به چه مقدار آبغوره نیاز دارد، آن را بشویید. ، توصیه می کنم یک رومیزی پلاستیکی تهیه کنید. این یک دنیا کار شما را نجات می دهد.

اینها در همان مکانی که سفره خود را تهیه کرده اید در دسترس هستند و از پلاستیک سنگین تری ساخته شده اند. آنها هنگام قرار دادن بسیار صاف هستند و به نظر من از ظاهر تنظیمات مکان شما جلوگیری نمی کنند.