انگور عسگری بدون هسته در رژیم غذایی آرنولد قرار گرفت

همان طور که میدانید انگور عسگری بدون هسته دارای خواص زیادی است، انگور را می توان به روش های مختلفی طبقه بندی کرد به عنوان مثال، انگور هسته دار و  انگور بدون هسته کشمش وجود دارد با رنگ آنها به سفید می گویند.

سیاه و قرمز تقسیم می شوند علاوه بر این، انگور سفید در واقع یک رنگ سبز روشن است همچنین، انگور می تواند رومیزی، فنی و جهانی باشد انواع سفره عمدتا به صورت تازه مصرف می شود میوه های آن زیبا، خوش طعم و فواید زیادی برای بدن دارد.

تنوع فنی برای تهیه شراب، کمپوت، آب میوه، براندی استفاده می شود. انواع توت های چنین انگور کوچکتر، اما بسیار آبدار هستند انواع زیاد و متنوعی که هم برای غذا مناسب است تاریخچه ظهور انگور در تغذیه است.
تاریخچه انگور به هزاران سال قبل باز می گردد این موضوع توسط باستان شناسان تأیید شد و طی حفاری ها ظرفی با تصویر یک خوشه انگور کشف کردند که تقریباً 8000 سال قدمت داشت بسیار قدیمی است.

در یونان باستان، در اوایل قرن پنجم، شراب هایی که انگور مخصوص آن ها کشت می شد، رایج بود طبق تواریخ، ارمنستان در قرن ششم به خاطر نوشیدنی های انگور خود مشهور بود.

انگور

در روسیه، اولین تخمگذار تاکستان به سال 1613 برمی گردد ترکیب و کالری انگور، به خصوص انواع تیره رنگ، حاوی مواد مفید فراوانی مانند فلاونوئیدها، پلی فنل ها، ویتامین های C، E، P، گروه های B – B1، B2، B4، B5 و B6، B9 و همچنین میکرو و … عناصر ماکرو  سلنیوم، روی، مس، آهن، کلسیم، پتاسیم، منیزیم، منگنز، آلومینیوم، بور، ید و کبالت است.

انگور به دلیل محتوای بالای مواد معدنی، ویتامین ها، پلی فنول ها، فلاونوئیدها برای بدن انسان مفید است ایرینا پوپووا توضیح می دهد پلی فنول ها آنتی اکسیدان های قوی هستند، آنها عمدتاً در پوست انگور یافت می شوند.

آنتوسیانین ها به توت های سیاه رنگ می دهند، از تشکیل اکسیدان ها در بدن جلوگیری می کنند، بدن را از تشکیل سلول های سرطانی محافظت می کنند پلی فنول های انگور رشد باکتری را تحریک می کنند.

که به تولید یک لایه مخاطی روده محافظ کمک می کند و از ایجاد التهاب محافظت می کند فواید انگور برای زنان انگور حاوی موادی است که احتمال ایجاد تومورهای بدخیم رحم و سینه را کاهش می دهد.

علاوه بر این، خوردن انگور برای زنان باردار برای افزایش ایمنی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش مفید است فواید انگور برای مردان انگور برای جلوگیری از پیشرفت سرطان پروستات، افزایش قدرت و اثرات مفید بر دستگاه تناسلی مفید است.