درب چوبی قدیمی ارزانی که با پالت چوبی طلسم شده ای ساخته شده و به جهنم باز می شود

گاهی اوقات می توان اجمالی از گذشته را در معمولی ترین مکان ها کشف کرد. در حفاری برای یک پارکینگ زیرزمینی برای خانه اپرای زوریخ در سوئیس، شواهدی از اشغال انسان های باستانی کشف شده است.

باستان شناس محلی، نیلز بلیچر، یک در با قیمت چوب کیلویی ارزان یافته اند که هنوز هم سالم است به خوبی حفظ شده است.

در که از صنوبر ساخته شده بود، متعلق به یک خانه چوبی کنار دریاچه بود. بلیچر با مقایسه حلقه های درخت از در با سایر نمونه های چوبی، به طور آزمایشی به این نتیجه رسید که در سال 3063 قبل از میلاد ساخته شده است.

این یافته به عنوان یکی از معدود درهای باقی مانده از آن دوران، نگاهی بی‌نظیر به توانایی‌ها و فناوری سازندگانش می‌دهد.

بلیچر به آسوشیتدپرس گفت که در با پالت چوبی دست دوم و ظریف بود و به دلیل نحوه چسباندن تخته ها بسیار قابل توجه بود. این یک طرح هوشمندانه است که حتی خوب به نظر می رسد.

درب

زیرا بشر با ویژگی ها و توانایی های لازم برای ساختن چنین چیزهایی آفریده شده است و همیشه از آن برخوردار بوده است.

اما تاریخ ارائه شده برای درب چوبی قدیمی نمی تواند صحیح باشد. با توجه به با کیفیت ترین منبع اطلاعات قدمت که اکثر دانشمندان به دلایل غیرعلمی آن را رد کرده اند.

طوفان نوح در سراسر جهان هنوز رخ نداده بود که ادعا می شود درب ساخته شده است.

آن سیل بشر و مصنوعات بشری را محو کرد، به جز مواردی که در کشتی حفظ شده بود. 3 و قدمت حلقه درختی آنقدر قابل اعتماد نیست که این تاریخ مبتنی بر کتاب مقدس را به چالش بکشد.

با این حال، هوای سردی که سازندگان درهای باستانی تحمل کردند، با زندگی آنها در عصر یخبندان که بلافاصله پس از سیل و صدها سال ادامه داشت، مطابقت دارد.

به آرامی مقداری از تعادل را به دست آورد، و شواهدی مانند قیمت درب چوبی ارزان با طراحی قابل توجه همان چیزی است مورد پسند خریداران آن دوره است.

 • منابع:
  1. Ancient Wooden Door Has ‘Remarkable’ Design
 • تبلیغات: 
  1. برای پیشرفت بهترین راه تجارت است!
  2. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  3. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید
  4. جیوه عنصری در تاسیسات آزمایشگاه ها است