صندل مردانه ای که پوشیدن آن موجب ترک و چروک پوست پا می شود

زمستان فرا رسیده است، به این معنی که وقت آن رسیده است که دمپایی های گرم خود را بیرون بیاورید، اما اگر آن ها بیش از حد نازک به نظر می رسند که نمی توانید آنها را بپوشید، زمان آن رسیده است که یک جفت جدید داشته باشید.

اگر روی حصار هستید، به ما اعتماد کنید  لغزاندن پاهای خود در یک جفت دمپایی دنج در یک صبح سرد یا پس از پا گذاشتن کفش های کاری احساس شگفت انگیزی است که ارزش آن را دارد.

پیدا کردن یک جفت صندل مردانه عالی می تواند کمک زیادی به راحتی پاهای شما کند. جوراب های فازی گزینه ای عالی برای تامین گرمای مورد نیاز هستند، اما به اندازه یک جفت دمپایی خوب حمایت کننده یا حتی محافظ نیستند.

قدم زدن روی کف‌های چوبی یا کاشی در طول روز، بدون هیچ گونه ضربه‌گیری مفید از کفش‌هایتان، می‌تواند منجر به درد مفاصل و پا درد شود. یک جفت دمپایی خوب می تواند به کاهش آن کمک کند و در عین حال شما را گرم و راحت نگه می دارد.

صندل

آزمایشگاه نساجی موسسه Good Housekeeping به طور منظم کفش هایی مانند کفش های پیاده روی، کفش های پیاده روی و چکمه های زمستانی را آزمایش می کند تا بادوام ترین و راحت ترین کفش های موجود را پیدا کند.

تحلیلگران آزمایشگاه ما و کارشناسان محصول، جنبه‌هایی مانند تناسب، پشتیبانی، بالشتک، راحتی کلی و موارد دیگر را برای هر سبک، علاوه بر تأیید هرگونه ادعای برند خاص، از جمله موارد مربوط به بازیابی یا مقاومت در برابر لکه، ارزیابی می‌کنند.

برای یافتن بهترین دمپایی‌های مردانه، ما ده‌ها گزینه را بررسی کردیم، با تمرکز بر مواد، راحتی، سهولت در تمیز کردن و موارد دیگر قبل از ارزیابی تعدادی از منتخب با آزمایش‌کنندگان مصرف‌کننده. انتخاب‌های زیر از بهترین عملکردها در تست‌های ما و مورد علاقه‌های کارکنان GH هستند.